Italijoje – „Juventus“ iškovota dešimtoji pergalė iš eilės (VIDEO)

Hernanesas (deš.) | LaPresse/Scanpix nuotr.

Italijos čempionų titulą užsitikrinęs Turino „Juventus“ sekmadienį iškovojo dešimtą pergalę iš eilės „Serie A“ čempionate. Namuose vykusiame 36-ojo turo susitikime trenerio Massimiliano Allegri auklėtiniai rezultatu 2-0 įveikė „Carpį“.

Įpusėjus pirmajam kėliniui svečiai drąsiai atakavo šeimininkų vartus. Pirmiausia Gianluigi Buffonui teko atremti pavojingą Simone Verdžio smūgį, o po kelių akimirkų Emanuele Suagheris smūgiavo kamuolį šalia vartų.

„Juve“ pirmąjį smūgį varžovams sudavė 42 rungtynių minutę. Kwadwo Asamoah perdavė kamuolį Hernanesui, kuris maždaug iš 20 metrų stipriai smūgiavo į vartus vienu lietimu. Vartininkas Vidas Belecas smūgiui buvo nepasiruošęs.

Šeimininkų persvarą perpus padvigubino ir pergalę įtvirtino Simone Zaza. 80 minutę puolėjas sulaukė gero Paulio Pogbos perdavimo ir nukreipė kamuolį į vartus smūgiu galva.

Rungtynėse iniciatyva absoliučiai priklausė Turino komandai. Ji kamuolį kontroliavo daugiau nei 70 proc. laiko ir į vartus smūgiavo kur kas daugiau nei varžovai: 18 bandymų prieš 11.

Čempionų titulą užsitikrinęs „Juventus“ klubas iškovojo 88-ąjį tašką, o „Carpi“ (35 tšk.) rizikuoja atsidurti iškritimo zonoje.