O.Varanausko komanda rungtynių pabaigoje nepasinaudojo šansu triumfuoti FIBA Europos taurėje

[ad_1]

Apmaudų pralaimėjimą FIBA Europos taurės turnyro finale patyrė Varezės „Openjobmetis“ klubas su Ovidijumi Varanausku.

Italijos ekipa po dramatiškos kovos 62:66 (16:15, 15:10, 16:13, 15:28) nusileido Frankfurto „Fraport Skyliners“ komandai, kuriai priklauso Tomas Dimša.

O.Varanauskas ant parketo nepasirodė, o T.Dimša finalui nebuvo registruotas.

Visų rungtynių metu iniciatyvą turėjo italai, tačiau ketvirtame kėlinyje Vokietijos atstovai surengė spurtą, kurį vainikavo Jordano Theodore‘o tritaškis priešpaskutinę minutę (62:62). Netrukus gynėjas išprovokavo varžovo pražangą, realizavo tris baudų metimus, o varžovai rezultatyvių atakų daugiau nesurengė.

Dvikovoje dėl trečios vietos užtikrintai triumfavo Šalono „Elan“ krepšininkai, rezultatu 103:72 sutriuškinę Krasnojarsko „Jenisej“ klubą.

„Openjobmetis“: Christopheris Wrightas 19 (3/6 tritaškiai), Maalikas Waynsas 16 (5/5 dvitaškiai, 5 atk. kam.), Kristjanas Kanguras 7 (5 atk. kam.).

„Fraport Skyliners“: Quantezas Robertsonas 15 (5 atk. kam.), Jordanas Theodore‘as 13 (2/8 tritaškiai), Johannesas Voigtmannas 12 (3/10 dvitaškiai, 6 atk. kam.).