G.Martino: „Man nepatiko treniruoti „Barcelona“ klubą“


Gerardo Martino | Reuters/Scanpix nuotr.

Argentinos rinktinės treneris Gerardo Martino pripažino, jog jis savo laikotarpį „Barcelona“ klube laiko nevykusiu ir tikina, kad nebuvo patenkintas dirbdamas komandos treneriu.

Strategas, kuris ankščiau nebuvo dirbęs Europoje, prie „blaugranos“ vairo stojo 2013 metais, kai pakeitė dėl ligos pasitraukusį Tito Vilanovą. Jo darbas komandoje sulaukė įvairių nuomonių po to, kai komanda paskutinę sezono dieną pralaimėjo „La Liga“ titulą Madrido „Atletico“ ekipai. Per sezoną jis laimėjo tik vieną trofėjų – Ispanijos supertaurę. 2014 metų vasarą jis tapo nacionalinės rinktinės treneriu.

„Mano metai „Barcelona“ klube buvo visiškai nevykę. Įprastai, nesėkmė reikštų nelaimėjimą. Mano vizija yra skirtinga. Jeigu „Barcelona“ būtų turėjusi komandos įvaizdį, net ir nelaimėjus nieko, tai nebūtų nenusisekimas“, – kritiškai kalbėjo G.Martino.

„Tačiau mes nesugebėjome laimėti nieko, o dar svarbiau, mes nežaidėme gerai. Neįskaitytas Messi įvartis (paskutiniame mače) kainavo man „La Liga“? Tai nepakeistų nieko. Mano sprendimas išeiti nieko nebūtų pakeitęs, nebuvo tikslo tęsti to, kas buvo mirę jau kurį laiką. Man nepatiko treniruoti „Barcą“ Vien pergalių „Barcoje“ nėra gana.“

„Turėjau pradėti karjerą Europoje kitame klube nei „Barcelona“. Tai būtų mano patarimas kitiems – pradėti mažesnėse komandose“, – pridėjo specialistas.IVARTIS.NET

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *