Ch.Fuchsas: „Nematau priežasties, kodėl kas nors norėtų palikti „Leicester City“


Anglijos „Premier” lygos titulą šį sezoną labai netikėtai iškovojęs „Leicester City“ klubas į save atkreipė didžiausių Europos klubų dėmesį, kurie norėtų iš Lesterio komandos įsigyti ne vieną jų žaidėją, kurie svariai prisidėjo prie triumfo „Premier“ lygoje.

Visgi „Leicester“ krašto gynėjas Christianas Fuchsas negali suprasti, kodėl kas nors iš „Leicester City“ ekipos norėtų išvykti po šio įspūdingo sezono.

„Kitą sezoną mes žaisime Čempionų lygos futbolą. „Leicester City“ žais Čempionų lygoje, ar tai nėra pakankamai gera priežastis likti klube?“, – svarstė Ch.Fuchsas.

„Aš manau visi mūsų komandos nariai supranta ką reiškia šį komanda. Taigi, kodėl nelikti čia? Aš tuo tikiu“, – tęsė austras.

„Naujų žaidėjų įsigijimas nėra mano valioje, bet kiekvienam šioje komandoje reikės kovoti dėl startinės vietos, todėl manau, kad visi tiesiog turi žiūrėti į priekį. Žaisti Čempionų lygoje bus nuostabu. Ten su „Schalke“ žaidžiau trejus metus ir esu laimingas, kad vėl čia sugrįžtu“, – užbaigė Ch.Fuchsas.IVARTIS.NET

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *