Debiutinėse T.Sedekerskio rungtynėse Eurolygoje – įspūdingas slovėno pasirodymas, pražudęs J.Mačiulio komandą

[ad_1]

Vitorijos „Baskonia“ (2/1) komandos lietuvis Tadas Sedekerskis debiutavo Eurolygoje, o baskai svečiuose 91:87 (32:19, 22:24, 15:23, 22:21) privertė pasiduoti Madrido „Real“ (2/1) su Jonu Mačiuliu.

Rungtynių baigtį nulėmė „Baskonia“ gynėjas Jaka Blažičius. Likus žaisti minutę, slovėnas dūrė pirmąjį tritaškį į „Real“ krepšį bei taip išvedė savo komandą į priekį (86:84).

Madrido komandoje iniciatyvos ėmėsi Felipe Reyesas, kuris pelnė du taškus su pražanga ir sugrąžino minimalią persvarą „Real“ (87:86).

Tačiau tada dvitaškį pataikė Adamas Hanga, o jau minėtas J.Blažičius kalė skaudžiausią vinį į „Real“ krepšį – 91:87. Tokiu rezultatu ir triumfavo baskų klubas.

Šis mačas buvo debiutinis T.Sedekerskiui, kuris prie pergalės per 12 minučių prisidėjo 5 taškais (2/3 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo pražangą, kartą suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

„Real“ gretose J.Mačiulis per 4 minutes taškais nepasižymėjo (0/1 dvit.), 2 kartus prasižengė ir surinko „minus 3“ naudingumo balus.

„Real“: Gustavo Ayonas 16, Luka Dončičius 15 (24 naud. bal.), Sergio Llullas 13, Felipe Reyesas ir Jaycee Carrollas po 11.

„Baskonia“: Jaka Blažičius 21 (4/9 trit.), Johannesas Voigtmannas 18 (11 atk. am.), Tornike Shengelia 14, Adamas Hanga 12, Shane’as Larkinas 11 (5 rez. perd.).