„Neptūnas“ sutriuškino Italijos klubą ir išliko nepralaimėjusiu Čempionų lygoje

[ad_1]

FIBA Čempionų lygos C grupės antrajame mače Klaipėdos „Neptūnas“ (2/0) namuose 94:60 (24:17, 29:14, 14:17, 27:12) sutriuškino Varezės „Openjobmetis“ (1/1) ekipą.

Rungtynes „Neptūnas“ radėjo galingu spurtu – 9:0. Varžovai atsakė savo 5 taškais (5:9), bet dvi iš eilės klaipėdiečių atakos leido susigrąžinti pranašumą – 13:5. „Openjobmetis“ į pagalbą pasitelkė tolimąją artileriją ir tai leido sumažinti deficitą iki vieno taško – 12:13. Komandos apsikeitus tiksliais išpuoliais, italai kvėpavo į nugaras – 14:15. Lietuviai laimėjo atkarpą 7:0 (22:14) ir skirtumas išliko beveik nepakitęs sužaidus pirmąsias dešimt minučių – 24:17.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Tado Klimavičiaus dvitaškis su pražanga pirmą kartą suteikė uostamiesčio ekipai dviženklę persvarą – 27:17. Įsibėgėję LKL vicečempionai ėmė tolti – 17-ąją minutę praraja tarp komandų perkopė 20 taškų ribą – 48:27. Įpusėjus mačui „Neptūnas“ buvo toli priekyje – 53:31.

Po didžiosios pertraukos Varezės ekipa išprovokavo dvi varžovų nesportines pražangas per 4 minutes ir tai leido svečiams priartėti – 40:57. Daugiau italams „Neptūnas“ artėti neleido ir po trijų kėlinių išlaikė solidų pranašumą – 67:48

Per paskutines dešimt žaidimo minučių „Neptūnas“ neketino atsipalaiduoti. Priešingai, Lietuvos klubas tarsi įjungė dar vieną papildomą pavarą ir padidinęs pranašumą sutriuškino varžovus net 34 taškų skirtumu.

„Neptūnas“: Jimmy Baronas 19 (5/8 tritaškiai), Tadas Klimavičius 16 (7 atk. kam.), Martynas Mažeika 14 (6 rez. perd.), Mindaugas Kačinas 12 (8 atk. kam.), Jerai‘us Grantas 10 (8 atk. kam.).

„Openjobmetis“: Aleksas Avramovičius 15, Luca Campani 13, Christianas Eyenga 9.