P.George‘o sezono rungtynės lėmė „Pacers“ pergalę

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Paulas George‘as padėjo Indianos „Pacers“ (11/12) komandai namuose 118:111 (31:44, 33:27, 26:27, 28:13) nugalėti Portlando „Trail Blazers“ (12/13) klubą.

„Trail Blazers“ priekyje laikėsi iki ketvirtojo kėlinio vidurio, kuomet Alas Jeffersonas rezultatą pervėrė – 99:98. Pranašumą Portlando klubas dar buvo atgavęs, tačiau dvi paskutinės minutės buvo sėkmingesnės „Pacers“ komandai – jai pergalę įtvirtino P.George‘o taškai.

„Pacers“ komandai P.George‘as iš viso pelnė 37 taškus ir atkovojo 5 kamuolius, 24 pridėjo Thaddeusas Youngas (9 atk. kam.), 14 – Mylesas Turneris, po 10 – Alas Jeffersonas ir Monta Ellisas.

„Trail Blazers“ ekipai 34 taškus pridėjo C.J.McCollumas, 33 – Damianas Lillardas, po 8 – Allenas Crabbe‘as ir Masonas Plumlee.