Ketvirtajame kėlinyje siautėjęs I.Thomasas padovanojo „Celtics“ pergalę

17 vieno žaidėjo taškų ketvirtajame kėlinyje būtų rimta injekcija puolime bet kuriai komandai. Šį kartą taip pasisekė Boston „Celtics“ (26/15), kuri Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse namie 108:98 (34:30, 35:23, 21:18, 28:27) susitvarkė su Šarlotės „Hornets“ (20/21).

Itin sėkmingai šiose rungtynėse pasirodė „Celtics“ mažylis Isaiah Thomasas. Įžaidėjas pelnė net 35 taškus, beveik pusę jų surinkdamas lemiame ketvirtyje. Jau 25 rungtynėse iš eilės I.Thomasas pelnė bent 20 taškų. Tiesa, 7 tritaškius pataikęs amerikietis neretai pamiršta pagrindines įžaidėjo pareigas – šį sezoną jis dažniau rinkdavo bent po 30 taškų nei atlikdavo bent 10 rezultatyvių perdavimų.

„Hornets“ negelbėjo ir itin disciplinuotas žaidimas. Šį sezoną viena labiausiai kamuolį branginančių ekipų (vidutiniškai vos 12,1 klaidos rungtynes) suklydo vos 11 kartų, tačiau sėkmingai puolime žaidę „Celtics“ krepšininkai neleido jiems net pagalvoti apie pergalę.

Išskirtinį dvigubą dublį surinko Nicolas Batumas. Prancūzas dviženklius statistinius rodiklius pademonstravo atkovotų kamuolių ir rezultatyvių perdavimų grafose, o iki trigubo dublio jam pritrūko vos 2 taškų.

Ketverias rungtynes dėl Achilo sausgyslės traumos praleidęs Avery Bradley pagaliau grįžo į aikštelę. Tiesa, „Celtics“ gali tekti palaukti, kol gynėjas vėl ims demonstruoti sau įprastą žaidimą, mat savo sugrįžimą jis paženklino vos 5 taškais per 33 žaidimo minutes.

„Hornets“: Kemba Walkeris 24, Marvinas Williamsas 21, Cody Zelleris 13 (8 atk. kam.), Nicolas Batumas 8 (10 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Celtics“: Isaiah Thomasas 35 (7/15 tritaškių), Alas Horfordas 22 (6 atk. kam.), Kelly Olynykas (9 atk. kam.) ir Jae Crowderis (7 atk. kam.) po 15.