Konkurenciją pajutęs D.Sabonis pagaliau pataikė tritaškį ir sužaidė geriausią mėnesio mačą

Užtikriną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė namuose žaidusi Oklahomos „Thunder“ (33/25) ekipa su Domantu Saboniu, kuri 110:93 (29:23, 29:28, 28:19, 24:23) nepaliko šansų Los Andželo „Lakers“ (19/40) vyrams.

Startiniame penketuke toliau žaidęs D.Sabonis sužaidė geriausią mačą vasarį: per 23 minutes įmetė 9 taškus (3/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 0/1 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, 2 sykius blokavo varžovo metimą ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo pirmasis lietuvio tritaškis šį mėnesį – prieš tai 13 metimų skriejo pro šalį.

„Thunder“ gretose debiutavęs D.Sabonio konkurentas Tajus Gibsonas per 21 minutę pelnė 12 taškų (6/13 dvitaškiai) ir sugriebė 4 kamuolius. Iš Čikagos „Bulls“ taip pat atvykęs Dougas McDermottas pasižymėjo 8 taškais ir 4 atkovotais kamuoliais per 19 minučių.

Rankos traumą išsigydė ir į rikiuotę grįžo Enesas Kanteris, bet jam labai nesisekė – per 19 minučių pataikė vos 2 dvitaškius iš 11, sugriebė 7 kamuolius, padarė 4 klaidas ir mačą baigė su 4 taškais.

„Lakers“ mainų būdu įsigtas Corey Breweris gavo pasireikšti tik 4 minutes ir per jas įmetė dvitaškį.

Pirmą kartą startiniame penketuke pasirodė Alejando Abrinesas, kuris pakeitė nugaros skausmų kamuojamą Victorą Oladipo. Ispanas pademonstravo itin solidų žaidimą ir buvo vienas rezultatyviausių ekipoje.

28-ąjį trigubą dublį šiame sezone užfiksavo Russellas Westbrookas – 17 taškų, 18 atkovotų kamuolių ir 17 rezultatyvių perdavimų.

„Thunder“: A.Abrinesas ir Andre Robersonas (3/3 tritaškiai, 7 atk. kam.) po 19, R.Westbrookas 17 (4/18 metimai), Stevenas Adamsas 15 (10 atk. kam.), T.Gibsonas 12.

„Lakers“: D‘Angelo Russellas 29 (3/12 tritaškiai, 6 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Juliusas Randle‘as 13 (11 atk. kam.), Brandonas Ingramas (1/5 tritaškiai, 5 atk. kam.) ir Ivica Zubacas (6 atk. kam.) po 11.