J.Valančiūnas efektingu dėjimu išplėšė pratęsimą, bet „Raptors“ pralaimėjo

[ad_1]

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nesėkmę patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“, namuose po pratęsimo 119:122 (29:23, 28:42, 31:31, 22:14, 9:12) nusileidusi Milvokio „Bucks“ (33/25).

J.Valančiūnas per 31 minutę surinko 10 taškų (5/7 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

Nuo antrojo kėlinio pabaigos iniciatyvą perėmę „Bucks“ krepšininkai trečiajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (75:63).

Svečių persvara ėmė tirpti, kai ketvirtojo kėlinio pradžioje Pascalis Siakamas surinko 6 taškus paeiliui (94:98). Įpusėjus lemiamam ketvirčiui, puolėjas išvedė „Raptors“ komandą į priekį (102:101).

Viskas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis. Likus žaisti 3 sekundes, Khrisas Middletonas pataikė tik vieną baudos metimą (110:108). Tiek laiko pakako, kad lemiamoje atakoje patogi proga būtų sukurta J.Valančiūnui. Aukštaūgis jos neiššvaistė ir galingu dėjimu išplėšė pratęsimą.

Nors pratęsimą „Raptors“ pradėjo atsiplėšdami 5 taškais (115:110), „Bucks“ atsakė spurtu 8:0 ir perėmė iniciatyvą (118:115). Likus 13 sekundžių, svarbų metimą pataikė Giannis Antetokounmpo (120:117), o „Raptors“ negelbėjo DeMaro DeRozano dėjimas paskutinę rungtynių sekundę.

„Mes nenusipelnėme pergalės. Jie labiau dirbo už mus, jie geriau žaidė už mus, jie mus pranoko. Galite naudoti kokį norite būdvardį ir jis atspindės tiesą“, – po mačo nevyniojo „Raptors“ strategas Dwane’as Casey.

„Bucks“ įmetė 13 tritaškių ir pakartojo geriausią sezono rezultatą.

Įdomu tai, kad Milvokio komanda laimėjo visas penkerias rungtynes šiame sezone, kurių galutinis rezultatas įprasmino pergalę 3 arba mažiau taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 33 (8 atk. kam.), Serge’as Ibaka 18 (6 atk. kam.), Kyle’as Lowry (7 rez. perd.) ir Pascalis Siakamas (7 atk. kam.) po 17, Jonas Valančiūnas 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Ericas Bledsoe (8 atk. kam.) ir Khrisas Middletonas (5 rez. perd.) po 21, Jasonas Terry 14, Thonas Makeris ir Johnas Hensonas (8 atk. kam.) po 12.