D.Mitchellas išlaikė puikią formą, pirmasis naujokų biržos šaukimas surengė nykų pasirodymą

Jutos „Jazz“ (38/29) įsitvirtino Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos aštuonete – išvykoje 114:97 (25:27, 28:16, 25:32, 36:22) nugalėjo Fynikso „Suns“ (16/53) ekipą.

„Jazz“ šiame mače savo pranašumą įrodinėti turėjo du kartus. Antrajame kėlinyje spurtavę Jutos krepšininkai truktelėjo į priekį 53:43, tačiau „Suns“ po šio smūgio sugebėjo atsitiesti. Trečiajame kėlinyje rezultatas jau buvo lygus (75:75).

Svečiai varžovus pribaigė ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo 14 taškų skirtumu, taip įtvirtindami savo pergalę.

Jutos klubas šiame mače tiesiog sumindė varžovus kovoje po krepšiais, susirinkdami gerokai daugiau kamuolių (52:35). „Jazz“ „iš žaidimo“ atliko aštuoniais metimais daugiau, o komandoms atakuojant panašiu pataikymu tai buvo itin svarbu.

Tragišką mačą sužaidė pirmasis naujokų biržos šaukimas DeAndre Aytonas. Vidurio puolėjas per 33 minutes pelnė vos 2 taškus (1/9 dvitaškių). Tiesa, jis atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius bei kartą blokavo metimą.

Puikią formą išlaiko „Jazz“ lyderis Donovanas Mitchellas. Jis ne tik buvo ryškiausia šio mačo figūra, bet ir išsaugojo puikią mėnesio statistiką. Kovą jis vidutiniškai renka 30 taškų, tritaškius mesdamas 40 procentų taiklumu (18/40).

Emocingas šiame mače buvo Kelly Oubre. „Suns“ gynėjas dalino rankšluosčius jauniems gerbėjams tribūnose, o antrojo kėlinio pabaigoje užsidirbo techninę pražangą, kai kraujuojančia nosimi eidamas link atsarginių suolelio išplūdo teisėją.

Šiame mače susitiko puikiai vienas kitą pažįstantys treneriai. „Suns“ strategas Igoris Kokoškovas talkino Quinnui Snyderiui Misūrio universitete (1999-2000 metais) ir dar iki šio sezono buvo jo asistentu Jutoje.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 26 (5 atk. kam., 4/6 tritaškių), Rudy Gobertas (20 atk. kam.) ir Derrickas Favorsas (7 atk. kam., 7 rez. perd.) po 18, Joe Inglesas 15 (6 rez. perd., 3/5 tritaškių), Jae‘us Crowderis 12 (1/6 tritaškių).

„Suns“: Devinas Bookeris 27 (6 rez. perd.), Kelly Oubre 18 (4 atk. kam., 0/3 tritaškių), Tyleris Johnsonas 15 (3/6 tritaškių), Richaunas Holmesas 11 (5 atk. kam.), Joshas Jacksonas 9, … , DeAndre Aytonas 2 (9 atk. kam., 1/9 dvitaškių).