J.Valančiūnas pagerino asmeninį atkovotų kamuolių rekordą, bet jo galingo žaidimo pergalei nepakako

[ad_1]

Nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (29/43) komanda, kuri išvykoje 119:123 (33:23, 31:35, 31:23, 15:29, 9:13) po pratęsimo nusileido Orlando „Magic“ (35/38) krepšininkams.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutės „Grizzlies“ įgijo 4 taškų pranašumą (110:106), bet per likusį laiką taškus rinko tik šeimininkai – 110:110. Svečiai dar galėjo laimėti susitikimą, bet per 8 sekundes rezultatyvios atakos nesurengė ir komandoms reikėjo žaisti pratęsimą, kuriame jau stipresni buvo „Magic“ žaidėjai.

Asmeninį atkovotų kamuolių rekordą pasiekė J.Valančiūnas, kuris per 41 minutę įmetė 23 taškus (9/16 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), sugriebė 24 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus, 4 sykius suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Lietuvis ant parketo praleido itin daug laiko, bet tai nėra asmeninis geriausias rezultatas. Juo lieka 2014 metais užfiksuotos 45 žaidimo minutės dvikovoje su Oklahomos „Thunder“.

Rezultatyviau už lietuvį rungtyniavo tik Tyleris Dorsey, įmetęs 29 taškus (5/10 tritaškiai, 9 rez. perd.). 22 pridėjo Justinas Holiday‘us (4/9 tritaškiai), 17 – Chandleris Parsonsas (5 atk. kam.),12 – Delono Wrighto sąskaitoje (7 atk. kam., 8 rez. perd.).

Nugalėtojams Terrence‘as Rossas surinko 31 tašką (8/12 tritaškiai, 7 atk. kam.), Evanas Fournier – 27 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Nikola Vučevičius – 25, D.J.Augustinas – 20 taškų (6 atk. kam., 8 rez. perd.).