N.Calathesas sužaidė vieną geriausių karjeros mačų ir padėjo nugalėti M.Kuzminsko vedamą „AX Armani“

Atėnų „Panathinaikos“ (15/13) komanda iškovojo labai svarbią pergalę Eurolygoje ir svečiuose 95:83 (23:20, 21:27, 28:17, 23:19) nugalėjo Milano „AX Armani“ (14/14).

Lygi kova vyko iki trečio kėlinio pabaigos, nes tada „Panathinaikos“ spurtu 13:0 atitrūko – 74:64. Tai buvo reikšmingiausia mačo atkarpa.

Nickas Calathesas šįkart tiesiog žibėjo: pelnė 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 14 rezultatyvių perdavimų bei surinko 39 naudingumo balus. Iki karjeros rekordo jam trūko tik 3 naudingumo balų.

Lukas Lekavičius žaidė tik 39 sekundes, per kurias nepasižymėjo. Būtent tiek laiko ir ilsėjosi PAO lyderis N.Calathesas.

Tuo tarpu Mindaugas Kuzminskas taip pat buvo ryškus ir tapo geriausiu savo komandoje: per 25 minutes pelnė 17 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 7/7 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles bei surinko 24 naudingumo balus.

„AX Armani“ 16 taškų surinko Mike’as Jamesas, 12 – Jamesas Nunnally, 11 – Vladimiras Micovas.

„Panathinaikos“ 17 taškų pridėjo Keithas Langfordas, 15 – Deshaunas Thomasas, 12 – Jamesas Gistas, 11 – Seanas Kilpatrickas.

Nors kovą dėl atkrintamųjų dar tęsia būrys komandų, „Žalgiriui“ kiek palankesnė buvo būtent PAO pergalė.