Nemažai žaidęs M.Gasolis vos kartą metė į krepšį, o „Thunder“ išsivežė pergalę iš Toronto

[ad_1]

Nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Toronto „Raptors“ (51/22) klubas, kuris namuose 109:116 (29:22, 29:26, 22:35, 29:33) nusileido Oklahomos „Thunder“ (43/30) krepšininkams.

Nutrūko rekordinė „Raptors“ klubui atkarpa, kai buvo laimėta 20 mačų iš eilės, kai ekipa pirmavo po dviejų kėlinių. 22 padarytos klaidos – antras blogiausias rezultatas šiame sezone.

„Raptors“ žaidė be pagrindinio įžaidėjo Kyle‘o Lowry, kuris yra patyręs traumą. Tikimasi, kad jis ant parketo grįš kitos savaitės pabaigoje.

Keistas rungtynes sužaidė Marcas Gasolis, kuris ant parketo praleido 28 minutes, bet metė į krepšį vieną dvitaškį ir jį pataikė. Ispanas pirmus ir vienintelius taškus pelnė dėjimu ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 1 minutę ir 40 sekundžių. Dvikovą arenoje stebėjęs jo tautietis Jorge Garbajosa nesuprato tokio tautiečio pasirodymo.

Tiesa, M.Gasolis be taškų pasižymėjo kitais aspektais – sugriebė 5, perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus. Taip pat po 2 kartus prasižengė bei suklydo.

Nugalėtojams Paulas George‘as įmetė 28 taškus (5/10 tritaškiai, 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Dennisas Schroderis – 26 (4/7 tritaškiai, 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Jerami Grantas – 19 (5/8 tritaškiai), Russellas Westbrookas – 18 (2/9 tritaškiai, 12 atk. kam., 13 rez. perd.), Terrance‘as Fergusonas – 11 taškų (3/7 tritaškiai).

Šeimininkams Kahwi Leonardas surinko 37 taškus (4/5 tritaškiai, 6 atk. kam.), Pascalis Siakamas – 25 (5 atk. kam., 7 kld.), Danny Greenas – 19 (6/11 tritaškiai, 7 atk. kam.), Serge‘as Ibaka pridėjo 11 taškų (6 atk. kam.).