Net penkių lietuvių susidūrime geriausias buvo M.Sajus, nedykaduoniavo ir T.Jogėla bei D.Dulkys

[ad_1]

Netikėtą pergalę Lenkijos pirmenybėse pasiekė Ščecino „King Wilki Morskie“ (14/13) ekipa, išvykoje patiesusi čempionato lyderius Gdynės „Arka“ (23/4) – 81:72 (14:18, 24:9, 19:19, 24:26).

„Arka“ lietuvis Deividas Dulkys šiame mače buvo solidus – per 33 minutes pelnė 11 taškų (1/4 dvitaškių, 3/9 tritaškių), atkovojo 7, perėmė 2 ir prarado 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, sau ir varžovams uždirbo po 2 pražangas bei surinko 11 naudingumo balų.

Jo komandoje rezultatyvesni buvo tik Joshas Bostičius (10 išpr. praž.) ir Jamesas Florence‘as, surinkę atitinkamai 21 ir 19 taškų.

Tarp Mindaugo Budzinausko auklėtinių geriausias buvo Martynas Sajus, per 26 minutes pelnę s 16 taškų (4/7 dvitaškių, 8/10 baudų metimų), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs rezultatyvų perdavimą, blokavęs varžovą ir 2 kartus tuo pačiu nubaustas pats, kartą suklydęs, 3 sykius prasižengęs, išprovokavęs 6 pražangas ir surinkęs 20 naudingumo balų.

Tauras Jogėla per 29 minutes pelnė 12 taškų (4/10 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/6 baudų metimų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir gavo bloką, surinko 4 pražangas ir 16 naudingumo balų.

Kiek prasčiau sekėsi Martynui Paliukėnui, kuris per 19 minučių pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 0/1 baudos metimo), atkovojo 5 ir prarado 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą apvogė varžovą, gavo bloką, ir išnaudojęs pražangų limitą mačą baigė su 3 naudingumo balais.

Dar 16 taškų jų komandai surinko Pavelas Kikowskis, 11 – Jakubas Schenkas.