CSKA seriją pradėjo sutriuškindama Vitorijos ekipą

Užtikrinta pergale Eurolygos ketvirtfinalio seriją pradėjo Maskvos CSKA klubas, kuris namuose 94:68 (23:24, 21:16, 29:12, 21:16) sutriuškino Vitorijos „Baskonia“ krepšininkus.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 1:0, o antrasis mačas bus žaidžiamas Rusijos sostinėje ketvirtadienį.

Per pirmus du kėlinius vyko lygi kova – po pirmųjų dešimties žaidimo minučių nežymiai priekyje buvo svečiai (24:23), o įpusėjus dvikovai CSKA pirmavo 44:40.

Po didžiosios pertraukos maskviečiai laimėjo atkarpą 11:0 ir atotrūkį sugebėjo padidinti iki 16 taškų – 63:47. Maža to, „Baskonia“ toliau negalėjo išlipti iš duobės ir pasibaigus trims ketvirčiams turėjo didesnį nei 20 taškų deficitą – 52:73. Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas, kuris esmės nepakeitė, todėl CSKA įsirašė pirmąją pergalę serijoje.

Nugalėtojams Sergio Rodriguezas pelnė 19 taškų (5/6 tritaškiai), Cory Higginsas – 12, Nando De Colo – 11, Willas Clyburnas (6 atk. kam.) ir Nikita Kurbanovas pridėjo po 10.

Pralaimėjusiems 17 taškų įmetė Shavonas Shieldsas, po 12 surinko Vincentas Poirier (5 atk. kam.) ir Darrunas Hilliardas.