D.Motiejūnas pasižymėjo taškais, bet „Spurs“ palūžo mačo pabaigoje

Tęsiasi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ketvirtfinalių serijos ir vienoje jų  Donato Motiejūno atstovaujama San Antonijaus „Spurs“ svečiuose 105:114 (26:21, 33:28, 23:26, 23:39) nusileido Denverio „Nuggets“ ir taip serijos rezultatas tapo lygus 1:1.

San Antonijaus komanda pirmavo iki ketvirto kėlinio vidurio, o tada iniciatyvą perėmė „Nuggets“. Dar trečiame kėlinyje „Nuggets“ atsiliko 59:78, bet atkarpa 55:27 palaužė varžovus.

„Ketvirtame kėlinyje praleidome 39 taškus. Štai ir istorijos pabaiga“, – mačą reziumavo Greggas Popovičius.

Jamalas Murray’us tapo svarbia pergalės dalimi, kadangi prametęs pirmus 8 savo metimus galiausiai paskutiniame kėlinyje pelnė 21 iš 24 savo taškų.

Per minutę D.Motiejūnas pasižymėjo 2 taškais (1/2 dvit.).

Nuggets“: Jamalas Murray’us, Gary Harrisas 23, Nikola Jokičius 21 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Paulas Millsapas 20.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 31, Lamarcusas Aldridge’as 24 (8 atk. kam.), Derrickas White’as 17, Marco Belinelli 8.