Dėl skirtumo nepiktdžiugavęs Ž.Obradovičius: ketvirtadienį „Žalgiris“ žais kitaip


Stambulo „Fenerbahče“ Eurolygos atkrintamosiose startavo itin galingai – pirmosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse net 76:43 nušlavė Kauno „Žalgirį“.

„Fenerbahče“ strategas Željko Obradovičius po mačo pasveikino savo auklėtinius, tačiau atsipalaiduoti jiems neleido.

„Skirtumas nėra svarbus, mums rūpi tik pergalė. Sakiau savo žaidėjams, skirtumas gali būti taško, 11 ar 20, tarp jų nėra skirtumo, turime tai užmiršti ir ruoštis kitai dienai, nes „Žalgiris“ ketvirtadienį žais kitaip. Šiandien gynėmės gerai ir tai teigiamai paveikė mūsų puolimą. Sveikinu žaidėjus ir mūsų nuostabius gerbėjus su pergale“, – teigė strategas.

Specialistas net ir po tokio mačo rado, kuo pagirti savo oponentą Šarūną Jasikevičių. Serbas puikiai suprato lietuvio metodiką ir visiškai ją pateisino.

„Šiandien bandėme naudotis visais, bet jei dar kartą peržiūrėsite rungtynes, matysite, kad Jasikevičius darė tą patį. Kai laimi, viskas paprasčiau. Akivaizdu, žaidžiant kas antrą dieną reikia tuo rūpintis ir stengtis išlaikyti šviežias kojas bei protą, jei tai įmanoma“, – teigė strategas.

Antrasis serijos mačas ketvirtadienį ir vėl įvyks „Fenerbahče“ arenoje, o „Žalgiriui“ pergalė bus dar labiau reikalinga nei pirmajame susitikime.Krepsinis.net

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *