D.Motiejūnas sužaidė kol kas geriausią mačą „Spurs“ sudėtyje

[ad_1]

Nesėkmę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje patyrė San Antonijaus „Spurs“ klubas su Donatu Motiejūnu, kuris namuose 103:117 (34:22, 20:32, 25:37, 24:26) nusileido Denverio „Nuggets“ krepšininkams ir serijos rezultatas tapo lygus – 2:2.

D.Motiejūnas ant parketo pasirodė trečiajame kėlinyje likus žaisti pusantros minutės, kai šeimininkai turėjo 12 taškų deficitą – 74:86. Per likusį laiką jis spėjo pelnyti 4 taškus, bet ketvirtąjį ketvirtį jau pradėjo vėl būdamas ant suolo ir dar kartą į aikštelę grįžo likus 4 minutėms, kai „Spurs“ jau buvo palaidojusi viltis laimėti, nes turėjo 17 taškų deficitą – 94:111.

5 minutes žaidęs D-Mo pelnė 7 taškus (3/4 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Ketvirtojo ketvirčio viduryje iš aikštės buvo išvarytas DeMaras DeRozanas. Amerikietis tokios bausmės sulaukė už tai, kad metė kamuolį į teisėją.

„Nuggets“ pastaroji pergalė San Antonijuje atkrintamosiose buvo užfiksuota 2007 metų balandžio 22-ąją. Denverio ekipa taip pat svečiuose buvo pralaimėjusi 13 reguliaraus sezono dvikovų iš eilės.

„Spurs“ klubui tai buvo 400-osios atkrintamųjų rungtynės ir jis prisijungė prie Bostono „Celtics“, Los Andželo „Lakers“ ir Filadelfijos „76ers“ ekipų, kurios taip pat yra peržengusios šią ribą.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 24 (9 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 19 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Pattrickas Millsas 12, Brynas Forbesas 10, Derrickas White‘as (4 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Jakobas Poeltlas (9 atk. kam.) po 8.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Jamalas Murray‘us 24 (6 rez. perd.), Torrey Craigas 18 (5/7 tritaškiai, 8 atk. kam.), Willas Bartonas 12, Monte Morrisas 11 (5 atk. kam.).