Įspūdinga drama: atsarginio žaidėjo tritaškis lemiamu metu priartino „76ers“ prie konferencijos pusfinalio

Dramatišką pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos ketvirtame mače iškovojo Filadelfijos „76ers“ krepšininkai.

Bretto Browno kariauna išvykoje po įspūdingos kovos 112:108 (24:33, 33:30, 28:28, 27:17) nugalėjo Bruklino „Nets“ ekipą.

Serijoje iki keturių pergalių Filadelfijos klubas šiuo metu pirmauja rezultatu 3:1.

Prasidėjus priešpaskutinei susitikimo minutei, svečiai pirmavo 104:103, tačiau tolimą metimą pataikęs D’Angelo Russellas vėl išvedė „Nets“ ekipą į priekį. Tiesa, paskutinę minutę tuo pačiu atsakė J.J.Redickas.

Likus 25 sekundėms, Joe Harrisas pataikė dvitaškį, tad padėties šeimininke vėl tapo „Nets“ ekipa, bet Mike’as Scottas vėl pranašumą suteikė svečiams – 110:108.

Netrukus šeimininkai suklydo, o Tobiasas Harrisas baudų metimais įtvirtino pergalę.

Šių rungtynių nebaigė Jimmy Butleris, kurį teisėjai išsiuntė į rūbinę.

Penktasis ir, tikėtina, paskutinis šios serijos mačas vyks Filadelfijoje.

„Nets“: Carisas LeVertas 25 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), D’Angelo Russellas (4/9 tritaškiai, 7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Jarrettas Allenas (8 atk. kam.) po 21, Spenceris Dinwiddie 18.

„76ers“: Joelis Embiidas 31 (16 atk. kam., 7 rez. perd., 6 bl.), Tobiasas Harrisas 24 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Benas Simmonsas 15 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jimmy Butleris 11.