M.Teodosičius: Marjanovičius NBA negauna minučių, kurių yra vertas


Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pastaraisiais metais netrūksta serbų. Vien šį sezoną ant lygos parketo jų pasirodė penketas.

Prasčiausiai už Atlanto sekėsi Milošui Teodosičius, kuris taip ir neįsitvirtino Los Andželo „Clippers“ sudėtyje bei buvo atleistas dar sezonui nesibaigus. Vis dėlto jis tiki savo tautiečių, o ypač Bobano Marjanovičiaus pajėgumu stipriausioje pasaulio lygoje.

„Bobi negauna minučių, kurių yra vertas. Aš esu tikras, kad jis galėtų labiau prisidėti prie komandos sėkmės. Turime didžiuotis juo ir Jokičiumi. Nikola atkrintamosiose žaidė puikiai, gaila, kad nepateko į konferencijos finalą“ – teigė M.Teodosičius.

Dar solidžiau savo tautietį įvertino Sakramento „Kings“ gynėjas Bogdanas Bogdanovičius. Serbas dėl Denverio „Nuggets“ kritimo konferencijos pusfinalyje kaltino Nikola Jokičiaus komandos draugus.

„Jokičius turi itin didelę rolę Denveryje ir atkrintamosiose žaidė puikiai. Gaila, kad jis neturi komandos draugo, kuris galėtų jam adekvačiai padėti“, – dėstė B.Bogdanovičius.

Šiaip ar taip, Serbijos rinktinė talentų nestokoja ir Pasaulio taurėje ketina būti grėsminga bei pretenduoti į aukščiausias pozicijas. Prie oaminėto ketverto pridėjus dar ir „Kings“ puolėją Nemanja Bjelicą, medaliai Kinijoje atrodo kaip įgyvendintinas tikslas.Krepsinis.net

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *