„Pelicans“ loterijoje laimėjo pirmąjį naujokų biržos šaukimą


Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvykų naujokų biržos loterija, sudėliojusi, kokia tvarka komandos birželį rinksis talentus.

Pirmąjį šaukimą netikėtai gavo Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa. Loterija lėmė, kad vos 6 procentų tikimybę turėjęs tai padaryti klubas rinksis pirmas.

Įdomu tai, kad „Pelicans“ turėjo galimybę ir kitaip gauti pirmąjį šaukimą. Šį jiems žadėjo prasčiausia sezono ekipa Niujorko „Knicks“, žadėjusi mainais atiduoti už Anthony Davisą. Vis dėlto „Knicks“ loterijoje teko tik trečiasis šaukimas.

Simboliška, kad pirmąjį šaukimą „Pelicans“ gavo būtent tada, kai norą palikti komandą išreiškė A.Davisas, pirmuoju pasirinktas 2012-aisiais.

Pakilti pavyko ir Jono Valančiūno atstovaujamai Memfio „Grizzlies“ ekipai, gavusiai antrąjį šaukimą. Dramatišką pakilimą išgyveno ir Los Andželo „Lakers“ klubas, gavęs ketvirtąjį šaukimą, nors sezone pademonstravo tik vienuoliktą blogiausią rezultatą.

Teisę džiaugtis turi ir Atlantos „Hawks“ ekipa, po praėjusios biržos iškeitusi Luka Dončičių į Trae‘ų Youngą. Tuose pačiose mainuose gautas Dalaso „Mavericks“ šaukimas iškrito už penketuko ribos, todėl pagal mainų teises atiteko Atlantos klubui. Taip „Hawks“ pirmajame dešimtuke rinksis net du kartus.

Mainais puikiai žongliruojanti Bostono „Celtics“ ir vėl solidžiai sudėliojo savo šansus, pirmajame rate turėdama net tris šaukimus.

Tuo tarpu Klivlando „Cavaliers“ ir Fynikso „Suns“ ekipos turi teisę būti nusivylusios. Jos šį sezoną surinko vos po 19 pergalių ir tik nežymiai aplenkė „Knicks“, tačiau pasidalino vos penktąjį ir šeštąjį šaukimus.

Pirmojo rato pasirinkimų tvarka:

1. Naujojo Orleano „Pelicans“

2. Memfio „Grizzlies“

3. Niujorko „Knicks“

4. Los Andželo „Lakers“

5. Klivlando „Cavaliers“

6. Fynikso „Suns“

7. Čikagos „Bulls“

8. Atlantos „Hawks“

9. Vašingtono „Wizards“

10. Atlantos „Hawks“

11. Minesotos „Timberwolves“

12. Šarlotės „Hornets“

13. Majamio „Heat“

14. Bostono „Celtics“

15. Detroito „Pistons“

16. Orlando „Magic“

17. Bruklino „Nets“

18. Indianos „Pacers“

19. San Antonijaus „Spurs“

20. Bostono „Celtics“

21. Oklahomos „Thunder“

22. Bostono „Celtics“

23. Jutos „Jazz“

24. Filadelfijos „76ers“

25. Portlando „Trail Blazers“

26. Klivlando „Cavaliers“

27. Bruklino „Nets“

28. Oklando „Golden State Warriors“

29. San Antonijaus „Spurs“

30. Milvokio „Bucks“Krepsinis.net

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *