Pirmąjį šaukimą gavę „Knicks“ mėgintų jį iškeisti į A.Davisą


Niujorko „Knicks“ ekipa šį sezoną pasirodė prasčiausiai Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), todėl pretenduoja į aukščiausius naujokų biržos šaukimus.

Naktį iš antradienio į trečiadienį vyksiančioje loterijoje „Knicks“ turi 14 procentų tikimybę gauti pirmąjį šaukimą. Tiesa, tokios sėkmės atveju, šaukimo pasilikti jie neketina.

Niujorko klubas yra pasiruošęs šį iškeisti į Naujojo Orleano „Pelicans“, o pridėjęs papildomų žaidėjų ir šaukimų už tai gauti Anthony Davisą. Aukštaūgis yra pareiškęs norą palikti Naująjį Orleaną, todėl „Pelicans“ šiaip ar taip turės jį iškeisti.

„Pelicans“ jau anksčiau išreiškė susidomėjimą „Knicks“ puolėju Kevinu Knoxu, todėl Niujorko klubas gali jiems paruošti itin viliojantį pasiūlymą.

Neabejojama, kad pirmuoju šaukimu pakviestas būtų Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) žibėjęs Zionas Williamsonas, todėl loterijoje veikiausiai paaiškės ir jo naujoji ekipa.

26 metų 208 cm ūgio A.Davisas šį sezoną per 33 minutes rinko 25,9 taško (33 procentai tritaškių), 12 atkovotų ir 1,6 perimto kamuolio, 3,9 rezultatyvaus perdavimo bei 2,4 blokuoto metimo.Krepsinis.net

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *