Dėl neišnaudoto pranašumo apgailestavęs K.Maksvytis: „Skycop“ išsitraukė naują ginklą


Prienų „Skycop“ išrašė Klaipėdos „Neptūnui“ netikėtą pralaimėjimą – Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) ketvirtfinalio serijos rezultatas iki dviejų pergalių tapo lygus 1:1.

Didžiąją mačo dalį pirmavęs „Neptūnas“ sugriuvo po trečiojo kėlinio vidurio, kai iššvaistė dviženklį pranašumą. „Neptūno“ strategas Kazys Maksvytis tuo patenkintas nebuvo.

Specialistas pabrėžė atkrintamosiose galiojančius efektus bei atskleidė, į ką kreips didžiausią dėmesį trečiosiose serijos rungtynėse

.

„Manau, kad šiandien laimėjo komanda, kuri buvo geresnė. Prieniškiai laimėjo tris kėlinius, o mes atkovojome tik vieną kamuolį puolime, reiškia, nebuvome tokie agresyvūs. Manėme, kad pavyks nuvarginti „Skycop“, bet jie septyniese atrodė šviežesni nei mes su dešimties žmonių rotacija. Įvyko natūralus atkrintamųjų dalykas, turime rezultatą 1:1 ir seriją užbaigti grįžtame namo“, – teigė K.Maksvytis.

– Šiandien nebuvo to dominavimo po krepšiais kaip pirmosiose rungtynėse?

– Taip, matome, kad varžovai laimėjo kovą po krepšiu, tai yra svarbus faktorius. Taškai antraisiais šansais ir greitajame puolime, jie šiandien mus tuo aplenkė.

– Šiandien turėjote ir dviženklį pranašumą, kas leido varžovams perlaužti rungtynes?

– Įvyko abipusė reakcija. Sustojome puolime, po ilgosios pertraukos pelnėme tik 27 taškus, o ypač mažai surinkome nuo trečiojo kėlinio vidurio. Tada sustojo ir gynyba.

– Kokie pagrindiniai trečiųjų rungtynių akcentai?

– Pasiruošti. Šiandien „Skycop“ ištraukė naują ginklą, žaidė keturiais gynėjais, šitą atkarpą pralaimėjome. Taip pat reikės pakoreguoti gynybą.Krepsinis.net

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *