Fantastiškai žaidęs Sh.Larkinas išvedė „Anadolu Efes“ į Eurolygos finalą

[ad_1]

Eurolygos Stambuliškame pusfinalyje „Anadolu Efes“ ekipa 92:73 (19:20, 20:26, 17:23, 24:16) užtikrintai pranoko Željko Obradovičiaus treniruojamą „Fenerbahče“ komandą ir žengė į turnyrą finalą.

Dvikovą geriau pradėjo „Anadolu Efes“ ekipa – 11:5. Vis dėlto „Fenerbahče“ greitai atsitiesė ir 8-ąją minutę jau pirmavo – 17:15. Nors „Anadolu“ pelnė 4 taškus iš eilės (19:17), paskutinį žodį kėlinyje tarė Kostas Sloukas – 20:19.

Antrąjį ketvirtį pradėjo Nikola Kaliničiaus baudos metimai (22:19), bet „Anadolu Efes“ spurtavo 10:0 ir atitrūko – 29:22. Čia pat „Fenerbahče“ atsitiesė dviem tritaškiais – 28:29. „Anadolu“ neleido Željko Obradovičiaus auklėtiniams perimti iniciatyvos ir išliko priekyje. Itin skaudų smūgį „Fenerbahče“ ekipai sudarė Jamesas Andersonas, kuris paskutinėmis sekundėmis pataikė tritaškį su varžovo pražanga – 45:38. Marko Guduričius dar realizavo baudas ir „Fenerbahče“ ilsėtis išėjo turėdama 5 taškų deficitą – 40:45.

Po didžiosios pertraukos „Anadolu Efes“ vėl sugebėjo grėsmingai atitrūkti – 52:44. Nors „Fenerbahče“ buvo sumažinusi deficitą per pusę (53:57), oponentai čia pat smogė dar stipriau ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 68:55. „Fenerbahče“ dar sukrapštė taškus baudomis, bet tai menkai teguodė – 57:68.

Ketvirtąjį ketvirtį „Anadolu Efes“ pradėjo pelnydama dar 5 taškus iš eilės – 73:57. „Fenerbahče“ toliau itin prastai atrodė puolime ir taškus rinko itin sunkiai, o Ergino Atamano kariauna 37-ąją minutę jau turėjo daugiau nei 20 taškų pranašumą – 82:61. Per likusį laiką niekas nepasikeitė ir „Anadolu“ užtikrintai iškopė į finalą.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 14, Erickas Greenas 13, Nikola Kaliničius 12, Nicolo Melli 9, Kostas Sloukas ir Maro Guduričius (6 rez. perd.) po 8.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 30 (5/9 tritaškiai, 7 atk. kam., 7 rez. perd., 43 naud. bal.), Vasilije Micičius 25 (3/6 tritaškiai, 5 atk. kam.), Jamesas Andersonas 10 (3/6 tritaškiai), Bryantas Dunstonas (10 atk. kam.) ir Brockas Motumas po 9.