Beveik be keitimų žaidęs Š.Vasiliauskas padėjo išlyginti ketvirtfinalio serijos rezultatą

[ad_1]

Sezoną Turkijos pirmenybėse dar bent vienam mačui pratęsė Gaziantepo „Gaziantep“ ekipa, namie nugalėjusi Stambulo „Galatasaray“ klubą – 79:69 (21:22, 26:22, 18:17, 14:8).

Ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus 1:1, o lemiamas serijos mačas bus žaidžiamas Stambule.

Daug atsakomybės šiame mače sulaukė Šarūnas Vasiliauskas, Gaziantepo klubui per 38 minutes pelnęs 11 taškų (1/5 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 0/2 baudų metimų), atkovojęs 2 ir praradęs 5 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, sau uždirbęs 3, varžovams – 4 pražangas ir surinkęs 2 naudingumo balus.

Jo komandoje rezultatyviausias buvo 19 taškų pelnęs Shaquille‘as McKissicas, 14 – Stevanas Jelovacas, 13 – Canas Ogutas, 12 – Tonye Jekiri, 8 – Doganas Senli. Daugiau nei vienas komandos žaidėjas nepasižymėjo.

Stambulo klubui 20 taškų pelnė Aaronas Harrisonas (5/8 tritaškių), 15 – Kauno „Žalgirio“ radare atsidūręs Nigelas Hayesas (8 atk. kam.), 12 – Zachary Auguste‘as.