G.Arenas nesupranta džiaugsmo dėl taiklių komandos draugų metimų


Didelė dalis profesionalo karjerą baigusių krepšininkų savo kolegų yra vadinami puikiais komandos draugais. Vis dėlto Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda Gilbertas Arenas yra išimtis iš šios taisyklės.

Įžaidėjas pasižymėjo ne tik konfliktais su komandos draugais ar šaunamojo ginklo išsitraukimu rūbinėje, bet ir savita krepšinio filosofija. Apie tai jis dar kartą užsiminė savo aplankytoje tinklalaidėje.

„Man keista, kad šiais laikais ant suolo sėdintys žaidėjai švenčia komandos draugų taškus tarsi būtų vakarėlyje. Mane, sėdint ant suolo, tai pykdydavo. Nenoriu, kad tu pasižymėtum, noriu tavo pozicijos. Jei pramesi, aš nesidžiaugsiu, o tik tyliai tikėsiuosi, kad prašausi dar kartą. Dar dvi klaidos ir aš tave pakeisiu. Jei taip džiaugiesi dėl kito taškų, tu nenori žaisti? Aš pasirūpindavau, kad treneris žinotų aikštėje esančių žaidėjų trūkumus“, – teigė buvęs krepšininkas.

Vos 31-uoju šaukimu NBA naujokų biržoje pakviestas G.Arenas solidaus žaidėjo reputaciją susikūrė Vašingtono „Wizards“ gretose, tačiau ji anksti pradėjo kamuoti traumos. 2007–2009 metais, kai turėjo išgyventi savo karjeros piką, per du sezonus jis sužaidė tik 15 mačų.

Paskutines savo rungtynes NBA jis sužaidė būdamas vos 30-ties, kai trumpai apsivilko Memfio „Grizzlies“ marškinėlius, po to dar sezoną praleido Kinijoje ir nuo 2013-ųjų profesionaliai neberungtyniauja.Krepsinis.net

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *