Su buvusiomis NBA žvaigždėmis varžytis norėjęs geriausias 3×3 krepšininkas sulaukė FIBA ultimatumo


Oficialius 3×3 krepšinio turnyrus organizuojanti FIBA bus atsakinga ir už šią sporto šaką Olimpiadoje, todėl tik nuo šios priklauso, kurie žaidėjai turės teisę atstovauti savo šalių rinktinėms.

Geriausiu pasaulio 3×3 žaidėju reitinguojamas serbas Dušanas Bulutas nusprendė išbandyti savo jėgas FIBA nesankcionuotame turnyre – reperio „Ice Cube“ organizuojamoje „BIG3“ lygoje, kurioje varžosi ne viena buvusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė.

Serbas jau išgirdo savo pavardę šios lygos naujokų biržoje, kur 24-uoju šaukimu jį pakvietė „Ball Hogs“ ekipa. Vis dėlto debiutuoti šiame turnyre jam sutrukdė FIBA ultimatumas.

Dėl žaidimo „BIG3“ lygoje D.Bulutui galėjo užsiverti durys į kitų metų Tokijo Olimpiadą, todėl serbas nusprendė atsitraukti.

„Esu labai nusivylęs, bet turiu pranešti, kad „BIG3“ nežaisiu. Galimybė žaisti prieš buvusius NBA žaidėjus buvo itin laukiama. Vis dėlto FIBA pagrasino, kad man gali būti neleista žaisti Olimpiadoje, todėl pašalinu savo vardą iš lygos. Dėkoju už pakvietimą naujokų biržoje ir tikiuosi, kad ateityje dar pavyks čia sužaisti“, – socialiniuose tinkluose paskelbė D.Bulutas.

Šiuo skelbimu pasidalino ir pati „BIG3“ lyga, o šios organizatorius „Ice Cube“ kvestionavo, kodėl FIBA bijo jo kūrinio.Krepsinis.net

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *