Siautęs D.Schroderis išrašė lenkams dar vieną pralaimėjimą

Pasirengimą Pasaulio taurei cikle ir toliau stringa Lenkijos rinktinė, patyrusi penktą pralaimėjimą paeiliui. Lenkai Hamburge 84:92 (26:20, 18:16, 18:25, 22:31) nusileido vokiečiams.

Lenkai sėkmingai pradėjo rungtynes ir pirmąją mačo pusę laimėjo 44:36, tačiau antrojoje mačo pusėje jau stokojo jėgų. Po ilgosios pertraukos šeimininkai buvo stipresni 56:40 ir taip užsitikrino pergalę.

Galingą pasirodymą surengė Vokietijos žvaigždė Dennisas Schroderis. Įžaidėjas per 35 minutes pelnė 33 taškus (8/12 dvitaškių, 4/14 tritaškių, 5/6 baudų metimų), atkovojo 5 ir perėmė kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, sau surinko 4, o varžovams – 5 pražangas.

Vokietija: Dennisas Schroderis 33 (9 rez. perd.), Danielis Theisas 17 (0/4 tritaškių), Paulas Zipseris 10 (4 atk. kam.), Maximilianas Kleberas 9 (6 atk. kam.).

Lenkija: Mateušas Ponitka 17 (9 atk. kam., 3/5 tritaškių), Adamas Wačynskis 16 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Damianas Kuligas 14 (5 klaidos), Lukašas Košarekas (6 rez. perd.) ir Aronas Celas po 9.

Pasaulio taurei besirengiantys lenkai iki šiol pasirengimo cikle laimėjo tik prieš Jordaniją, o vėliau nusileido Tunisui, Vengrijai bei du kartus pralaimėjo čekams. Tuo tarpu vokiečiams tai buvo ketvirtoji pergalė paeiliui – nugalėtos Švedijos, Vengrijos ir Čekijos rinktinės.

Pasaulio taurės A grupėje lenkai grumsis su Dramblio Kaulo Kranto, Venesuelos ir Kinijos rinktinėmis. Tuo tarpu vokiečiai G grupėje kariaus su Dominikos Respublika, Prancūzija bei Jordanija.