Būsimas „Ryto“ varžovas arti susitarimo su Rusijos rinktinėje akcijas pasikėlusiu gynėju


Būsima Vilniaus „Ryto“ oponentė Europos taurės B grupėje Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa siekia papildyti gynėjų grandį.

„Izvestija“ skelbia, jog viena iš Europos taurės sezono favoričių artėja link susitarimo su Rusijos rinktinės atstovu Grigorijumi Motovilovu.

21-erių metų 191 cm ūgio gynėjas atstovavo savo šaliai Pasaulio taurėje, viršydamas stratego Sergejaus Bazarevičiaus lūkesčius bei pasikeldamas savo akcijas.

Tai būtų gana nemenkas šuolis į viršų šiam krepšininkui, kadangi praėjusiame sezone jis žaidė Rusijos Superlygoje, kur gynė Vladivostoko „Spartak-Primorije“ komandos garbę.

Kontraktas su šiuo žaidėju galioja iki 2019–2020 metų sezono pabaigos, tačiau Krasnodaro klubas į Tolimuosius Rytus ketina išsiųsti kelis jaunesnius žaidėjus, tad susitarimas turėtų būti pasiektas jau netrukus.

Pasaulio taurėje G.Motovilovas per penkerias rungtynes ant parketo praleisdavo po 15 minučių ir per šį laiką pelnydavo 4,6 taško, atkovodavo po vieną kamuolį, atlikdavo 1,2 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 1,2 naudingumo balo.Krepsinis.net

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *