Apie neatvykusius žaidėjus kalbėti nenorėję amerikiečiai nusilenkė prieš prancūzus: tokių gerų jų matyti neteko


Prancūzijos rinktinė padarė didelį darbą, Pasaulio taurės ketvirtfinalyje palauždama Jungtinių Amerikos Valstijų (JA) nacionalinę komandą.

Treneris Greggas Popovičius po šio mačo atidavė duoklę prancūzams ir jų žaidimą vadino nuostabiu. Pasveikinęs varžovus jis pabrėžė ir tai, kad didžiuojasi savo auklėtiniais, per nedidelį laiką turėjusiais susižaisti ir tinkamai atstovauti šaliai.

„Treneris Collet ir jo vyrukai nuveikė didžiulį darbą, tai geriausia prancūzų komanda, kurią esu matęs. Jie žaidė gerai abejose aikštės pusėse, ne tik keli vyrukai, visi jie žaidė fiziškai, gerai individualiai, keitėsi, išnaudojo silpnas puses. Jie nuveikė milžinišką darbą ir buvo nuostabūs.

Kiekvienas pralaimėjimas skaudina, toks – ypatingai, bet gyvenimas eina į priekį. Mes visi esame suaugę, turime šeimas, gyvenimas tęsis ir šiomis rungtynėmis nesibaigs“, – sakė jis.

Apie neatvykusius žaidėjus paklaustas Donovanas Mitchellas nepanoro daug apie tai kalbėti ir siūlė susikoncentruoti į tuos žmones, kurie norėjo atstovauti JAV: „Jei jie nenori žaisti – nenori. Žinau kaip jaučiuosi aš, žinau, kad visi čia esantis norėjo čia žaisti ir ginti savo šalies garbę. Tai svarbiausia“.

G.Popovičius taip pat pridėjo, kad tokie lyginimai ir prisiminimas neatvykusių žvaigždžių gali nuvertinti JAV varžovus. O to daryti negalima.

„Tai nepagarba kitiems. Prancūzija nugalėjo mus, nesvarbu, kas yra mūsų komandoje. Aš gerbiu savo vyrukus, kurie kovojo, kartu anksčiau nežaidę. Viskas ne apie tai, kad JAV neturėjo sudėtyje kitų žaidėjų – čia buvo šie vyrai, kurie padarė didelį darbą ir kovėsi už Ameriką. Aš jais didžiuojuosi“, – sakė treneris.

Geriausias Pasaulio taurės dienos žaidėjas (09.11)


Patty Millsas – 24 tšk., 6 rez. perd., 6/9 trit., 24 n.b.

381 balsas


Balsuoti


Rudy Gobertas – 21 tšk., 16 atk. kam., 36 n.b.

2390 balsų


Balsuoti


Nando De Colo – 16 tšk., 2 atk. kam., 9/10 baud., 16 n.b.

168 balsai


Balsuoti

Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Geriausias Pasaulio taurės ketvirtfinalio mačas


Ispanija 90:78 Lenkija

86 balsai


Balsuoti


JAV 79:89 Prancūzija

1808 balsai


Balsuoti


Argentina 97:87 Serbija

730 balsų


Balsuoti

Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.Krepsinis.net

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *