„Pieno žvaigždės“ vos išnešė sveiką kailį iš Telšių

Rimtą iššūkį Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ Karaliaus Mindaugo taurės starte metė „Telšiai“. Žemaičiai namie solidžiai pasipriešino aukštesnės lygos komandai bei po atkaklios kovos nusileido tik 63:68 (17:16, 11:15, 12:17, 23:20).

Savų žiūrovų palaikomi telšiškiai laimėjo pirmąjį ketvirtį, o artėjant ilgajai pertraukai po Tomo Rimšos taškų iš po krepšio rezultatas dar buvo lygus (28:28).

Po ilgosios pertraukos svečiai buvo atitrūkę 14 taškų skirtumu, tačiau nepaisydami ūgio trūkumo bei aukštaūgių pražangų problemos telšiškiai ir toliau metė rimtą iššūkį varžovams. Mindaugo Norkaus taškai iš vidutinio nuotolio ketvirtajame kėlinyje sumažino skirtumą iki penkių taškų (56:61).

Nesportinę pražangą eilinėje pasvaliečių atakoje užsidirbo Mindaugas Stašys, tačiau Trevoras Thompsonas prametė abu baudų metimus. Taurantas Tamošiūnas tritaškiu sumažino skirtumą iki vieno metimo (61:63).

Likus žaisti 19 sekundžių Johnas Gillonas sumetė abu baudų metimus (65:61). T.Tamošiūnas spėjo pelnyti greitus taškus, tačiau J.Gillonas išprovokavo pražangą, o po antrojo baudos metimo taškus iš po krepšio pelnė Laimonas Kisielius.

Nugalėtojai šiame mače vertėsi be vieno iš lyderių Arvydo Šikšniaus.

Atsakomasis mačas Pasvalyje vyks spalio 22-ąją ir ten „Pieno žvaigždės“ bandys išsaugoti trapų penkių taškų pranašumą.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 14 (5/6 dvitaškių), Mindaugas Stašys 12, Mindaugas Norkus 9 (8 atk. kam.), Tomas Rimša 8 (7 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas 7, Antanas Bertašius 5 (5 atk. kam.), Ignas Razutis (6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 klaidos, 3 per. kam., 0/6 tritaškių) ir Vilius Pocius po 4.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 14 (3/4 tritaškių, 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Paulius Petrilevičius 11 (6 atk. kam.), Dominykas Domarkas 10, Johnas Gillonas 8 (2/9 metimų), Trevoras Thompsonas 6 (8 atk. kam.).