Buvęs žalgirietis ištempė „Unicaja“ į antrąją pergalę Europos taurėje

[ad_1]

Europos taurės D grupėje jau antrąją pergalę pasiekė Malagos „Unicaja“ (2/0), išvykoje 66:59 (12:6, 16:24, 21:14, 17:15) palaužusi Gdynės „Arka“ (1/1).

Pirmasis kėlinys buvo itin nerezultatyvus – komandos kartu pelnė vos 18 taškų. Antrajame pataikyti abiems klubams sekėsi geriau, o šeimininkai laikėsi priekyje – 30:28.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė ir link pergalės visą laiką buvo Deono Thompsono vedami andalūzai. Ispanijos klubas leido varžovams pataikyti vos 29 procentus visų metimų ir išsivežė pergalę iš Lenkijos.

„Arka“ negalėjo pasigirti audringu palaikymu – į areną nesusirinko net dviejų tūkstančių vietinių aistruolių.

Buvęs žalgirietis tapo vieninteliu dviženklininku „Unicaja“ gretose. Aukštaūgis per 22 minutes pelnė 21 tašką (6/8 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 20 naudingumo balų.

Antras rezultatyviausias Malagos klubo žaidėjas – 8 taškus pelnęs Adamas Wačynskis, dar 7 pridėjo Jaime Fernandezas.

Lenkijos ekipoje pasižymėjo vos septyni krepšininkai, o geriausiai tai sekėsi 18 taškų pelniusiam Phillipui Greene‘ui (4/8 tritaškių). Dar 11 pridėjo jo tautietis Devonte Upsonas.