Buvęs „Šiaulių“ gynėjas Italijoje surengė fenomenalų pasirodymą

[ad_1]

Įspūdingas rungtynes Italijos antroje lygoje sužaidė gana neblogai Lietuvos krepšinio sirgaliams žinomas amerikietis Sethas Allenas.

Vis dėlto gynėjo atstovaujama Kazertos „JuveCaserta“ (0/2) komanda po dviejų pratęsimų 112:113 (19:22, 23:26, 19:29, 31:15, 10:10, 10:11) nusileido Rozeto delji Abrucio „Sapori Veri“ (1/1) krepšininkams.

Buvęs „Šiaulių“ gynėjas per 41 minutę pelnė net 43 taškus (8/12 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 12/13 baudų metimai), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo, tiek pat sykių prasižengė, išprovokavo 8 pražangas bei dvikovą baigė su 42 naudingumo balais.

Šeimininkų ekipoje Marco Giuri surinko 17 taškų, o nugalėtojų gretose Abramo Canka įmetė 25 taškus.