Lyderių nenuvarginę „Lakers“ iškovojo 10 pergalę iš eilės

[ad_1]

Pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pratęsė Los Andželo „Lakers“ (17/2) klubas, kuris namuose 125:103 (37:23, 33:26, 35:30, 20:24) pranoko Vašingtono „Wizards“ (6/11) krepšininkus.

Pergalingą pranašumą „Lakers“ susikūrė dar pirmoje rungtynių pusėje. Los Andželo ekipa po dviejų ketvirčių turėjo solidžią 21 taško persvarą – 70:49.

Tai buvo jau dešimtoji iš eilės Los Andželo klubo pergalė ir devintoji iš dešimties savo namų arenoje.

Daugiausiai prie šios „Lakers“ pergalės prisidėjo dar vienas solidžias rungtynes sužaidęs Anthony Davisas, kuris vos per 27 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 varžovų metimus.

Poilsio gavo ir kita Los Andželo ekipas žvaigždė LeBronas Jamesas, kuris ant parketo iš buvo 25 minutes ir per jas surinko 23 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“: Anthony Davisas 26 (13 atk. kam.), LeBronas Jamesas 23 (11 rez. per.), Quinnas Cookas 17, Javale‘as McGee 15 (11 atk. kam.), Rajonas Rondo 13 (4 rez. per.), Danny Greenas 11.

„Wizards“: Bradley Bealas 18 (2/7 trit., 9 rez. per.), Rui Hachimura 16 (8 atk. kam.), Ish Smithas ir Jordanas McRae‘us po 13 (5 atk. kam., 4 rez. per.).