D.Rose'as paskutinę sekundę išplėšė pergalę Naujajame Orleane

Sudėtingą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Detroito „Pistons“ (10/14) ekipa, išvykoje 105:103 (25:29, 22:24, 34:21, 24:29) palaužusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (6/18) klubą.

Įtemptame mače viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis – Derrickas Rose‘as likus žaisti 38 sekundes išlygino rezultatą (103:103), o šeimininkams per 24 sekundes nespėjus parengti metimo, įžaidėjas ir vėl ėmėsi iniciatyvos.

Paskutinę ataką D.Rose‘as ryžosi užbaigti metimu iš vidutinio nuotolio ir buvo taiklus (105:103), varžovams palikdamas vos 0,8 sekundės. „Pelicans“ spėjo paimti minutės pertraukėlę, tačiau metimo lemiamai atakai taip ir neparuošė.

D.Rose‘as apskritai sužaidė puikų mačą ir viso jo metu tempė „Pistons“ į priekį. Įžaidėjas per 28 minutes pelnė 21 tašką (8/14 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 3 ir perėmė kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Stebėtinai neefektyvus šiame susitikime buvo „Pistons“ priekinės linijos tandemas. Andre Drummondas bent jau surinko kuklų dvigubą dublį, o Blake‘as Griffinas per 34 minutes apskritai tepelnė 5 taškus (1/9 metimų), atkovojo 4 kamuolius ir 4 kartus suklydo. Tai stebina, nes „Pelicans“ toli gražu nepasižymi solidžia priekine linija.

Tuo tarpu skęstanti Naujojo Orleano komanda pralaimėjo jau devintąjį kartą paeiliui.

Klubo šūkis prieš sezoną sezoną buvo „nenusilenksime“ („won‘t bow down“), o prieš namų rungtynes jis buvo iliustruojamas būgno mušimu aikštės viduryje. Po 46 taškų pralaimėjimo prieš Dalaso „Mavericks“ šios minties buvo atsisakyta.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 (6 atk. kam., 4/9 tritaškių), Jrue Holiday‘us 20 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 13, Joshas Hartas 12 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 2/10 tritaškių), Jahlilas Okaforas 9 (6 atk. kam.).

„Pistons“: Derrickas Rose‘as 21 (7 rez. perd.), Langstonas Galloway‘us 16 (4/8 tritaškių), Luke‘as Kennardas 14 (1/6 tritaškių), Andre Drummondas 13 (10 atk. kam., 4/11 dvitaškių), Christianas Woodas 9 (6 atk. kam.), … , Blake‘As Griffinas 5 (1/9 metimų).