Vakarus valdančių klubų mūšyje – pratęsimas ir L.Jameso trigubas dublis

[ad_1]

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos lyderių mūšį laimėjo Los Andželo „Lakers“ (41/12) ekipa, išvykoje 120:116 (23:31, 38:24, 23:32, 27:24, 9:5) palaužusi Denverio „Nuggets“ (38/17) klubą.

Banguotai vykusiame mače abi komandos spėjo pasidžiaugti dviženkle persvara, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Gary Harrisas (111:111 likus žaisti 11 sekundžių).

LeBronas Jamesas tada atakavo iš vidutinio nuotolio, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė ir teko žaisti pratęsimą. Jame komandos taip pat startavo lygiai, o po Anthony Daviso tritaškio likus žaisti tris minutes stojo visiškas štilis (119:116).

Kitos aštuonios komandų atakos baigėsi šešiais pramestais metimais ir dviem klaidomis, o pergalę likus žaisti vos 15 sekundžių baudos metimu įtvirtino A.Davisas. Nikola Jokičiaus tolimas metimas nepasiekė tikslo ir „Nuggets“ nuleido rankas.

Atšaukti pratęsimą galėjęs L.Jamesas šiame mače vis dėlto pasirodė solidžiai ir surinko trigubą dublį. Veteranas per 42 minutes pelnė 32 taškus (16/22 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 1/4 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 14 rezultatyvių perdavimų bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Abiems klubams tai buvo paskutinis mačas prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalį. Šį jos pasitinka užimdamos dvi pirmąsias vietas Vakaruose. Jei Denverio klubui tokia vieta nuo praėjusio sezono yra įprasta, tai „Lakers“ pirmą kartą per pastaruosius septynis sezonus peržengė 40 pergalių ribą.

Rungtynės pasižymėjo ir neįprastu incidentu – iš jų ketvirtajame kėlinyje buvo išvarytas gerbėjas.

„Lakers“: Anthony Davisas 33 (10 atk. kam.), LeBronas Jamesas 32 (12 atk. kam., 14 rez. perd., 1/7 tritaškių), Dwightas Howardas 14 (11 atk. kam.), Avery Bradley ir Alexas Caruso (6 atk. kam., 4 rez. perd.) po 10.

„Nuggets“: Jamalas Murray‘us 32 (10 rez. perd.), Nikola Jokičius 22 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Jerami Grantas 15 (7 atk. kam.), Gary Harrisas 13, Monte Morrisas 12 (4 rez. perd.), Paulas Millsapas 10 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Torrey Craigas 5 (8 atk. kam., 4 rez. perd.).