Krizės akivaizdoje ALBA rodo sumanumą – samdo darbuotojus ir nauju projektu sulaukė didelio populiarumo


Kol daugelis krepšinio klubų išgyvena sunkius laikus ir tik ieško, kur sutaupyti pinigų, Berlyno ALBA rado išeitį, kaip pinigų užsidirbti.

Klubas internete ėmė talpinti mokomąją mankštų medžiagą jaunosios kartos atstovams – darželinukams ir mokyklinukams bei taip sulaukė didžiulio susidomėjimo.

Vaizdo įrašai yra talpinami kasdien bei sulaukia įspūdingu šimtatūkstantinių peržiūrų, o pirmasis bei antrasis įrašai, patalpinti prieš 2 savaites, peržiūrėti buvo net po pusantro milijono kartų.

Meedia.de kalbino klubo komunikacijos vadovą Justusą Strauveną, kuris teigė, kad idėja gimė spontaniškai.

„Nors ir išgyvename krizinį laiką, norėjome pasiųsti pozityvų signalą ir suteikti džiaugsmo šiuo sunkiu metu. Visų pirma, norėjome, kad mūsų programos vaikai toliau judėtų, o taip pat sumanėme tuo dalytis ir su kitais.

Norime, kad kuo daugiau vaikų ir jaunų žmonių judėtų, tad konvertavome programą į elektroninę erdvę“, – pasakojo jis.

ALBA pasamdė naujų darbuotojų, kurie padėtų kurti medžiagą, ėmė kurti skirtingas programas darželinukams, pradinių klasių moksleiviams ir vyresniems.

Darbuotojai yra įtraukti į vaizdo įrašų montavimą, sudaroma speciali programa kiekvienai amžiaus grupei ir planuojama, kaip turinys bus vystomas toliau.Krepsinis.net

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *