Lyderiu lenktynėse dėl posto Čikagoje tapusio A.Karnišovo laukia daug darbo


Denverio „Nuggets“ klube generalinio direktoriaus pareigas užimantis Artūras Karnišovas sparčiai veržiasi link „paaukštinimo“. Lietuvis pretenduoja tokias pačias pareigas užimti daug gilesnę istoriją ir didesnę rinką turinčioje Čikagos „Bulls“ ekipoje.

Gavęs „Nuggets“ leidimą pretenduoti į darbą Čikagoje, A.Karnišovas netruko įtikinti komandos atstovų. „Yahoo Sports“ skelbia, kad lietuvis jau yra pagrindiniu pretendentu į generalinio direktoriaus postą Michaelo Jordano išgarsintoje komandoje.

Vis dėlto, didelę lietuvių bendruomenę subūrusiame mieste A.Karnišovo laukia daug darbo. Apie pasitraukimą iš savo pareigų viešai pareiškė „Bulls“ krepšinio operacijų viceprezidentas Johnas Paxsonas. Jis teigė paprašytas lengvai atsisakysiąs ir konsultanto pareigų, kurios jam buvo numatytos iki šiol.

Lietuvio lauktų ir itin sudėtinga naujokų birža, kuri pirmą kartą istorijoje turėtų vykti visiškai nuotoliniu būdu, net neišbandžius jaunųjų krepšininkų treniruotėse. Visi pokalbiai bei, veikiausiai, visa birža, taip pat vyks virtualiai.

Krepšinio ekspertai vienbalsiai sutarė, kad A.Karnišovas yra itin organizuotas žmogus bei viena labiausiai gerbiamų asmenybių krepšinio pasaulyje. Kiek plačiau situaciją apžvelgė Čikagos žurnalistas Ronas Awsumbas, teigęs, kad lietuvis drastiškai koreguos „Bulls“ sudėtį, kurioje trūksta jo mėgiamo tipo krepšininkų.

A.Karnišovo favoritais yra laikomi universalūs, įgudę, gerai aikštę matantys ir solidžiai besiginantys žaidėjai. Tai reiškia, kad vietos jo valdomoje komandoje neatsirastų ne tik daugeliui dabartinių krepšininkų, bet ir prieštaringai vertinamam strategui Jimui Boylenui. Denveryje lietuvio suburta sudėtis su fantastiškai kamuolius skirstančiu vidurio puolėju Nikola Jokičiumi tai tik patvirtina.

Pozityviai į A.Karnišovo perspektyvą žvelgia ir daugelis Čikagos gerbėjų bei sporto ekspertų, tikinčių, kad lietuvis gali pagaliau įvesti modernų žaidimo modelį „Bulls“ ekipoje.

A.Karnišovas jau yra sukūręs solidų gyvenimo aprašymą. 48-erių atletas karjerą baigė dar 2002-aisiais, o vėliau dirbo NBA vadovybėje, kur iki 2008-ųjų buvo atsakingas už krepšinio operacijas. Tada penkmetis praleistas Hjustono „Rockets“ skauto pareigose, o nuo 2013-ųjų aukšti postai užimti Denveryje. Į panašias pareigas jis jau pretendavo Bruklino „Nets“ ir Milvokio „Bucks“ komandose.Krepsinis.net

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *