Oficialu: „Lietkabelį“ sustiprino Vieningoje lygoje spindėjęs gynėjas

Panevėžio „Lietkabelio“ komandos atakoms kitą sezoną diriguos 28 metų 188 cm ūgio Kyle‘as Vinalesas, su kuriuo pasirašyta vienerių metų sutartis.

Puerto Riko pilietybę turintis amerikietis atvyksta iš Talino „Kalev“ ekipos, kurios sudėtyje spindėjo Vieningoje lygoje ir rezultatyviausių žaidėjų sąraše užėmė 5-ąją vietą.

K.Vinalesas padėjo savo komandai užimti 5-ąją poziciją turnyre, o pats per 30 minučių įmesdavo 17,7 taško, atkovodavo po 3 kamuolius, atlikdavo 4,6 rezultatyvaus perdavimo bei rinkdavo po 13 naudingumo balų. Naujasis „Lietkabelio“ legionierius dalyvavo ir Vieningosios lygos „Visų žvaigždžių“ rungtynėse.

Geriausią sezono susitikimą K.Vinalesas sužaidė prieš Eurolygoje rungtyniavusią Sankt Peterburgo „Zenit“, kai per 32 minutes pelnė 29 taškus ir surinko 26 naudingumo balus, o „Kalev“ laimėjo išvykoje 76:75.

Gynėjas Europoje rungtyniavo tik antrąjį sezoną – 2018–2019 m. sezone jis gynė Larnakos AEK garbę ir FIBA Europos taurėje per 29 minutes pasižymėdavo 18,6 taško, 1,7 atkovoto kamuolio bei 2,6 rezultatyvaus perdavimo vidurkiais.

K.Vinalesas po studijų Centrinio Konektikuto koledže išvyko žaisti į Puerto Riką, vėliau sezoną praleido Tunise, kur tapo šios šalies čempionu ir nuskynė geriausio sezono žaidėjo prizą.

„Lietkabelio“ sudėties komplektacija pasiekė finišo tiesiąją – komandą sustiprins dar vienas aukštaūgis. Sutartis su ekipa turi Marius Valinskas, Tadas Vaičiūnas, Vytenis Lipkevičius, Margiris Normantas, Erikas Venskus, Marinas Maričius, Gabrielius Maldūnas, Troy‘us Barniesas, Paulius Valinskas ir Gytis Masiulis.