Vėl siautęs R.Giedraitis paliko R.Kurtinaičio auklėtinius be pergalių

Nesėkmingą pasirodymą pratęsė Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (0/4) ekipa, išvykoje 60:77 (18:15, 18:20, 11:19, 13:23) nusileidusi Vitorijos „Baskonia“ (3/1).

Galutinis rungtynių rezultatas jų eigos neatspindi. „Chimki“ gerai laikėsi ir dar ketvirtojo kėlinio viduryje atsiliko vos 6 taškais (56:62), tačiau per likusį laiką leido varžovams nevaldomai atitrūkti.

„Chimki“ šį kartą mačui registravo pastarosioms dienoms neįprastai gausų dešimties žaidėjų būrį. Tiesa, trys iš jų – mažiau nei 10 minučių žaidę ir neigiamą naudingumą rinkę dublerių sudėties žaidėjai, o Sergejus Monia aikštėje nepasirodė.

Galingai vėl pasirodė Rokas Giedraitis, Vitorijos klubui per 36 minutes pelnęs 20 taškų (3/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 8/9 baudų metimų), atkovojęs ir perėmęs po 4 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs 4 pražangas bei surinkęs 30 naudingumo balų.

Lietuvis per tris sužaistus mačus fiksuoja net 19,3 taško vidurkį bei pagal šį rodiklį visoje Eurolygoje užima ketvirtąją vietą, nusileisdamas tik Jordanui Loydui (Belgrado „Crvena Zvezda“, 21,3 taško), Mike‘ui Jamesui (Maskvos CSKA, 19,8) ir Willui Clyburnui (CSKA, 19,5). Pagal naudingumų R.Giedraitis yra penktas (20,3 naud. bal.).

Tadas Sedekerskis per 11 minučių pelnė tašką (1/2 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 5 naudingumo balus.

Rusijos ekipos lyderis Jonas Jerebko šį kartą rungtyniavo be keitimų, o siaurai „Chimki“ rotacijai nuovargis pasireiškė agresyvumo stoka – R.Kurtinaičio auklėtiniai per visą mačą atliko vos 7 baudų metimus (visus pataikė).

Traumų ir koronaviruso nukamuota „Chimki“ išlieka prasčiausia Eurolygos ekipa. Pergalių taip pat nespėjo iškovoti tik Vilerbano ASVEL, tačiau prancūzai sužaidė dviem mačais mažiau.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis (4 per. kam., 30 naud. bal.) ir Achille Polonara (10 atk. kam., 7/12 dvitaškių) po 20, Zoranas Dragičius (5 atk. kam.) ir Luca Vildoza (3/9 tritaškių) po 15.

„Chimki“: Viačeslavas Zaicevas 17 (6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 klaidos), Devinas Bookeris 16 (12 atk .kam., 7/10 dvitaškių), Jonas Jerebko 12 (9 atk. kam.).