Be pasigailėjimo: Š.Jasikevičiaus kariauna nušlavė po koronaviruso grįžusią ALBA

Berlyno ALBA (1/4) dėl koronaviruso praleido du pastaruosius mačus ir sugrįžo į Eurolygą prieš galingus oponentus – Barselonos „Barcelona“ (6/1) klubą.

Vis tik Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 103:67 (30:28, 26:18, 23:15, 24:16) nepaliko šansų Vokietijos klubui.

ALBA šiose rungtynėse neturėjo visiškai jokių prošvaisčių. Skirtumas ėmė augti nuo pat rungtynių pradžios ir jei iki pertraukos pavyko laikytis padoresniu atsilikimu (23:34), tai vėliau „Barcelona“ triuškino varžovus.

Svečių gretose žibėjo ne vienas žaidėjas, o trečiam kėliniui einant į pabaigą, komandas skyrė jau 30 taškų – 77:47. Kiek optimistiškiau ALBA pradėjo ketvirtą kėlinį, kuriame surengė spurtą 7:0, bet tokių prošvaisčių buvo maža. Barselonos ekipa sugebėjo peržengti ir 100 taškų ribą.

ALBA šįkart vertėsi be Maodo Lo, Peytono Sivos, Johanneso Thiemanno.

Katalonams tai penkta pergalė Eurolygoje iš eilės.

Barselonos ekipai 18 taškų pridėjo ir 5 kamuolius atkovojo Nikola Mirotičius. Jis be klaidų atakavo iš dviejų taškų zonos (8/8 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.).

17 taškų – Alejandro Abrineso sąskaitoje (5/6 trit.), 13 – Rolando Šmito (8 atk. kam.), 12 – Pierre’o Oriolos (6 atk. kam., 4 rez. perd.), 11 – Cory Higginso.

Paminėjimo vertas Nickas Calathesas – nors pelnė 2 taškus, jis atliko net 12 rezultatyvių perdavimų, o suklydo 2 kartus. Atakų organizatorius žaidė kiek daugiau nei 18 minučių.

ALBA klubui 17 taškų surinko Simone Fontecchio, 12 – Benas Lammersas, 10 – Luke’as Sikma (0/4 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), po 9 – Nielsas Giffey ir Jaysonas Grangeris.