T.Ariza buvo iškeistas antrą kartą per tris dienas


Pokyčiai ir toliau krečia Hjustono „Rockets“ klubą. Antradienį mainais į Portlando „Trail Blazers“ buvo išsiųstas puolėjas Robertas Covingtonas.

Už tai Teksaso ekipa gavo Trevorą Arizą, šių metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržos pirmojo rato šaukimą (16-tasis) ir apsaugotą 2021-ųjų biržos pirmojo rato šaukimą. Šis ilgai komandoje neužsibuvo – kartu su 16-uoju šaukimu buvo išsiųstas į Detroito „Pistons“, už tai gaunant ateities pirmojo rato šaukimą.

T.Ariza „Rockets“ nariu trumpam buvo jau trečią kartą savo karjeroje – 2009-aisiais jis pasirašė kontraktą su šia ekipa, o 2014-aisiais taip pat buvo išmainytas.

Hjustono ekipa tokiais manevrais atlaisvino vietos „algų kepurėje“ prieš lapkričio 22-ąją atsidarysiančią laisvųjų agentų rinką.

Praėjusį sezoną T.Ariza trumpai atstovavo „Trail Blazers“ ir Sakramento „Kings“ klubams. 35 metų 203 cm ūgio puolėjas iš viso per 28 minutes rinko 8 taškus (37 procentai tritaškių), 4,6 atkovoto ir 1,3 perimto kamuolio bei 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

16-uoju biržos šaukimu tapo 19 metų 206 cm ūgio puolėjas Isaiah Stewartas.

29 metų 201 cm ūgio R.Covingtonas laiką skirstė per sunkiojo krašto puolėjo ir centro pozicijas.

Gynybos specialistas sezoną pradėjo Minesotos „Timberwolves“ gretose, o bendrai per 31 minutę rinko 12,4 taško (34 procentai tritaškių), 6,6 atkovoto ir 1,6 perimto kamuolio bei 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

Padėkite mums kurti gerą turinį – tapkite Krepsinis.net rėmėju >>Krepsinis.net

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *