Kai nesiseka, tai nesiseka: „Maccabi“ išleido dar vieną pergalę iš rankų

[ad_1]

Fatališkų pralaimėjimų seriją Eurolygoje tęsia turnyro lentelės apačioje įsitaisęs Tel Avivo „Maccabi“ (3/8) klubas.

Šį kartą Izraelio komanda namuose 11-ojo turo susitikime po pratęsimo 85:86 (20:18, 15:28, 18:13, 17:11, 15:16) nusileido Milano „AX Armani“ (5/3) ekipai.

Svečiai demonstravo solidžią gynybą, kuri jiems leido trečio kėlinio pradžioje pirmauti 48:35. Tiesa, puikiu darbu prie savo krepšio atsakė ir „Maccabi“ komanda, kuri varžovams lemiamo ketvirčio metu per 5 minutes leido įmesti vos 2 taškus.

Izraelio klubas išlygino rezultatą – 61:61, tačiau oponentai vėl nežymiai atitrūko. Vis dėlto 39-ąją minutę Scottie Wilbekinas surinko 5 taškus, o šeimininkai išsiveržė į priekį 68:66.

Netrukus „Maccabi“ komandai pavyko apsiginti, dvitaškį pelnė Othello Hunteris, tačiau, likus 19 sekundžių, tritaškį su pražanga smeigė Kevinas Punteris – 70:70. Per likusį laiką S.Wilbekinas prametė tolimą metimą, tad ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomos atkarpos metu virė itin permaininga ir nuožmi kova. Paskutinę minutę O.Hunteris vėl išvedė šeimininkus į priekį, tačiau iš toli pataikė Sergio Rodriguezas. S.Wilbekinas realizavo baudos metimus, savo ruožtu, Malcolmas Delaney įmetė sudėtingą bei pergalingą dvitaškį.

Per likusias 3 sekundes Tel Avivo klubas neišsigelbėjo – Angelo Caloiaro metimas iš vidurio aikštės skriejo pro šalį.

„Maccabi“: Elijah Bryantas (4/4 tritaškiai, 9 atk. kam.) ir Scottie Wilbekinas (2/8 tritaškiai, 6 rez. perd.) po 17, Othello Hunteris 14 (5/10 dvitaškiai, 7 atk. kam.),… Ante Žižičius 4 (2/9 dvitaškiai).

„AX Armani“: Kevinas Punteris 18, Malcolmas Delaney 16 (4/10 tritaškiai), Shavonas Shieldsas 14 (2/11 dvitaškiai, 11 atk. kam.), Kyle’as Hinesas 12 (5/6 dvitaškiai, 8 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 10 (5 rez. perd.).