Turkijoje – fantastinis E.Šikšniūtės 53 naudingumo balų pasirodymas

[ad_1]

Eglė Šikšniūtė Turkijos lygoje surengė fantastinį pasirodymą, kai atakavusi kone be klaidų ji sugebėjo surinkti net 53 naudingumo balus.

Lietuvė, atstovaujanti Izmito „Belediyespor“ klubui, per 38 minutes pelnė 42 taškus (18/18 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 12 kamuolių, 1 – perėmė, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus klydo, blokavo metimą, išprovokavo 7 pražangas, kartą pažeidė taisykles.

Kitoje aikštės pusėje su Ankaros „Belediyesi Adana“ apranga žaidė Gabija Meškonytė, per 38 minutes įmetusi 23 taškus (6/11 dvit., 3/5 trit., 2/4 baud.), atkovojusi 4 kamuolius, atlikusi 4 perdavimus, blokavusi metimą, 4 kartus suklydusi, išprovokavusi 2 pražangas, 3 kartus pažeidusi taisykles ir surinkusi 19 naudingumo balų.

Pergalę svečiuose 91:78 (23:9, 15:20, 30:19, 23:30) pasiekė E.Šikšniūtės komanda. Jos sąskaitoje – 5 pergalės per 10 mačų, o G.Meškonytės ekipa per tiek pat susitikimų laimėjo dukart.