„Jazz“ tęsia puikią atkarpą, Z.Williamsonas vėl dominavo

Pergalių seriją iki šešių Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pratęsė Jutos „Jazz“ (10/4) klubas.

Vieni iš Vakarų konferencijos lyderių namuose užtikrintu stiliumi 118:102 (29:24, 26:25, 36:20, 27:33) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ (5/8) komandą.

Šeimininkai šiose rungtynėse puikiai atakavo iš toli (21/47, 44,7 proc.) bei atkovojo net 16 kamuolių daugiau negu varžovai (54/38).

„Pelikanų“ žvaigždė Zionas Williamsonas vėl išsiskyrė rezultatyvumu – surinko 32 taškus, sugriebė 5 kamuolius ir puikiai atakavo krepšį (14/18 dvitaškiai).

Į rikiuotę grįžusiam Lonzo Ballui dvikova nesusiklostė: gynėjas per 23 minutes įmetė 7 taškus, pramesdamas visus 6 tritaškius.

Po šio laimėjimo Jutos ekipa Vakarų konferencijos turnyro lentelėje susilygino su prieš tai 2-oje vietoje žengusiu Los Andželo „Clippers“ (10/4) klubu.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 28 (4/7 tritaškiai, 7 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 18 (4/9 tritaškiai, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Joe Inglesas 15 (5/6 tritaškiai), Rudy Gobertas 13 (18 atk. kam., 3 bl.), Bojanas Bogdanovičius 11 (3/8 tritaškiai, 7 atk. kam.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 32, Brandonas Ingramas 17 (8/17 dvitaškiai), Ericas Bledsoe ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris (1/6 tritaškiai) po 9.