Košmaro pabaiga: „Chimki“ skėlė antausį „Real“ ir nutraukė tragišką seriją

[ad_1]

Maskvos srities „Chimki“ (3/23) komanda Eurolygoje išgyveno krachą, ėmė byrėti ir jau atrodė, kad šį sezoną atsitiesti nebepavyks. Tačiau džiugi diena į Rusijos klubo kiemą atėjo.

Namuose po dramatiškos pabaigos 78:77 (17:18, 28:20, 17:24, 16:15) buvo palaužta Madrido „Real“ (16/11).

Taip nutrūko net 17 „Chimki“ pralaimėjimų serija.

„Chimki“ nuo pradžių kibo į atlapus varžovams ir galiausiai išsiveržė į priekį (42:33), pranašumą Maskvos klubas išsaugojo iki pat trečio kėlinio pabaigos. Tiesa, vėliau ji ėmė sekti.

Gabrielis Deckas aktyviai tempė į priekį „Real“ ketvirtame kėlinyje, pelnė septynis taškus ir išvedė svečius į priekį 75:74. Dar vienas G.Decko metimas buvo svarbus, bet šįkart jam atsakė Aleksejus Švedas, tad „Real“ treneris Pablo Laso kvietė komandą į minutės pertraukėlę. Ji nekeitė nieko, Fabienas Causeuras klydo ir pergalė buvo šeimininkų rankose.

„Chimki“ ekipa prieš šį mačą atsisveikino su Dairiu Bertaniu, tas pats gresia Devinui Bookeriui ir Stefanui Jovičiui, Janis Timma taip pat kurį laiką yra Rygoje. „Real“ ekipai šįkart nepadėjo Trey’us Thompkinsas.

Maskvos komanda turėjo tris aiškius lyderius: po 22 taškus pridėjo Aleksejus Švedas ir Errickas McCollumas, 19 pelnė Jordanas Mickey.

„Chimki“: Aleksejus Švedas (7/12 dvit., 2/10 trit., 2/2 baud., 8 rez. perd.) ir Errickas McCollumas (7 rez. perd.) – po 22, Jordanas Mickey 19 (6 atk. kam.), Sergejus Karasiovas 9 (3/4 trit., 6 atk. kam.), Jevgenijus Valijevas 4, Jegoras Vialcevas 2.

„Real“: Jaycee Carrollas (5/9 trit.) ir Gabrielis Deckas (7 atk. kam.) – po 15, Walteris Tavaresas 14 (11 atk. kam.), Nicolas Laprovittola 12, Fabienas Causeuras 11 (8 rez. perd.).