„Lakers“ palaužė iš pagrindų pasikeitusį varžovą

[ad_1]

Antruoju laimėjimu iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) džiaugėsi titulą ginantis Los Andželo „Lakers“ (30/17) klubas.

Be LeBrono Jameso ir Anthony Daviso besiverčianti komanda namuose po atkaklios kovos 96:93 (22:21, 22:18, 25:30, 27:24) įveikė Orlando „Magic“ (15/31) ekipą.

Svečiai ketvirtojo kėlinio viduryje pirmavo 82:77, tačiau po to įstrigo puolime bei atsigavo tik paskutinę akistatos minutę. Orlando klubas apsigynė ir turėjo šansą išplėšti pratęsimą, tačiau komandos naujoko Otto Porterio jaunesniojo tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Pastarasis krepšininkas, Wendellas Carteris jaunesnysis ir R.J.Hamptonas sužaidė pirmąsias rungtynes „Magic“ gretose ir kartu sudėjus surinko 23 taškus.

„Lakers“: Dennisas Schroderis 24 (9/10 baudos metimai, 6 rez. perd.), Kyle’as Kuzma 21 (5/15 tritaškiai, 11 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 18 (11 atk. kam.), Markieffas Morrisas 12 (11 atk. kam.).

„Magic“: Dwayne’as Baconas 26 (8 atk. kam.), Chuma Okeke 14 (3/6 tritaškiai, 6 atk. kam.), Mo Bamba 11 (7 atk. kam.), R.J.Hamptonas 10.