„Brose Baskets“ po metų pertraukos susigrąžino čempionų titulą ir vietą Eurolygoje

[ad_1]

Pernai fiasko Vokietijos čempionate patyrusi Bambergo „Brose Baskets“ komanda reabilitavosi. Trevoras Mbakwe’as surinko galingą dvigubą dublį, o jo vedama ekipa lemiamose finalo rungtynėse savo aikštėje 88:84 (26:19, 23:17, 14:14, 25:34) po dramatiškos kovos nugalėjo Miuncheno „Bayern“ bei tapo šio sezono nugalėtoja.

Serijoje iki trijų pergalių Bambergo klubas laimėjo 3-2. Šis čempionų titulas, garantuojantis vietą kito sezono Eurolygoje, yra septintasis „Brose Baskets“ istorijoje.

Mbakwe’as nugalėtojams per 29 minutes pelnė 20 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. Darius Milleris prie pergalės pridėjo 12 taškų, Janis Strelniekas – 11, Danielas Theisas ir Ryanas Thompsonas po 10.

„Bayern“ rezultatyviausiai žaidė Johnas Bryantas, kurio sąskaitoje – 16 taškų. Lucca Staigeris surinko 12, Paulas Zipseris ir Bryce’as Tayloras po 11 taškų.