Antrajame kėlinyje spurtavę makedonai pasiekė pirmąją pergalę

[ad_1]

Prieš ilgąją pertrauką „sausą“ atkarpą laimėję Makedonijos rinktinės (1-1) krepšininkai Europos čempionate įsirašė pirmąją pergalę. Jie Zagrebe 78:71 (19:20, 24:11, 13:18, 22:22) nugalėjo Olandijos krepšininkus (1-1).

Antrajame ketvirtyje po Smeulderso dvitaškio Olandijos žaidėjai minimaliai pirmavo (24:23).

Tačiau tuomet Aleksandaras Kostoskis smeigė du tritaškius, Damjanas Stojanovskis pridėjo keturis taškus, o 10:0 spurtavę makedonai atitrūko bei greitai įgijo dviženklę persvarą (36:26).

Ketvirtajame kėlinyje olandams buvo pavykę priartėti iki penkių taškų (51:56). Bet Makedonijos krepšininkai į tai atsakė dar viena „sausa“ atkarpa 10:0 ir nulėmė rungtynes (75:60).

Olandijos rinktinė: Nicolas De Jongas 19, Henkas Norelis 10 (9 atk. kam.), Arvinas Slagteris 10, Charlonas Kloofas 9.

Makedonijos rinktinė: Vlado Ilievskis 14 (7 rez. perd.), Bojanas Trajkovskis 13,. Aleksandaras Kostoskis 13, Vojdanas Stojanovskis 11, Richardas Hendrixas 10 (7 atk. kam.)